Inštalácia

ANDROID

Inštaláciu je možné vykonať priamo cez Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.itprofi.titan

Alternatívny odkaz pre priamu inštaláciu: Stiahnuť (android)

 

WINDOWS

Inštalačný balíček je možné prevziať z internetovej adresy: http://www.itprofi.sk/install/titan4/titan.htm, kliknutím na tlačidlo INSTALL.

Počas inštalácie je nutné potvrdiť všetky dialógové okná pomocou tlačidiel Áno (yes), Inštalovať (install) alebo Súhlasím (accept). Inštalátor na začiatku inštalácie overí dostupnosť potrebných súčastí v počítači, a v prípade potreby Vás vyzve na potvrdenie ich inštalácie.

V starších verziách systému Windows je nutné potvrdiť inštaláciu niektorých súčastí ako sú Windows Installer, .NET Framework a podobne. Stiahnutie a inštaláciu súčasti potvrdíte tlačidlom Súhlasím (accept). Niektoré súčasti budú vyžadovať reštart, ktorý potvrďte kliknutím na tlačidlo Áno (yes). Počítač sa reštartuje a inštalácia bude automaticky pokračovať v sťahovaní a inštalácií samotnej aplikácie a následné overenie stiahnutých dát.

Požadované súčasti sú:

  • Windows Installer 3.1
  • NET Framework 4.6

 

Po nainštalovaní aplikácie do počítača sa automaticky pridá ikona pre spustenie do ponuky štart:

         PONUKA ŠTART >> IT Profi Servis s.r.o. >> Titan 3.0

Ak je v systéme zapnutá funkcia Windows SmartScreen Filter, tak je nutné pri prvom spustení aplikácie povoliť jej spustenie. Povolenie spustenia je nutné potvrdiť aj po každej následnej aktualizácii aplikácie). V dialógovom okne zvoľte možnosť ďalšie informácie a pokračujte kliknutím na tlačidlo spustiť aj v tomto prípade.   

Aktualizácia programu

Pri každom spustení aplikácie prebieha zisťovanie dostupnosti novšej verzie. V prípade, že je dostupná novšia verzia aplikácie bude užívateľ vyzvaný k aktualizácií. Potvrdením aktualizácie (tlačidlo OK) sa aplikácia sama aktualizuje a spustí. Aktualizáciu je možné preskočiť / vynechať (tlačidlo SKIP).

UPOZORNENIE! Ak niektorú z aktualizácii vynecháte, tak aplikácia prestane zisťovať dostupnosť novšej verzie. Odporúčame aktualizáciu vždy potvrdiť, aby bola zachovaná úplná funkčnosť aplikácie. Ak niektorú aktualizáciu vynecháte, a neskôr budete potrebovať prejsť na novšiu verziu, tak je nutné aplikáciu odinštalovať a následne znovu nainštalovať.

Systémové požiadavky

Zákazkový systém TITAN 4.0 je nenáročná aplikácia a bude výborne pracovať aj na bežnom kancelárskom počítači so systémom Windows a stabilným pripojením na internet.

Minimálne odporúčané parametre:

  • OS Windows 8 
  • Dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,5 GHz
  • 4 GB RAM pre 32-bit OS, 4 GB pre 64-bit OS
  • Integrovaná grafická karta
  • Obrazovka s rozlíšením 1024x768px
  • 500 Mb voľného priestoru
  • 50/10 Mbit internetové pripojenie (download/upload)